УВАГА! У ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ ЗМІНЕНО ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЦНАП м. Харкова та його територіальні підрозділи! Детальніше тут
green arm

Центр надання адміністративних послуг м. Харкова

email phone

Отримати консультацію

+38057-725-03-33

+38063-725-03-33

+38098-725-03-33

+38099-725-03-33

УВАГА! У ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ ЗМІНЕНО ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЦНАП м. Харкова та його територіальні підрозділи! Детальніше тут

Вітаємо Вас на сторінці сервісу попереднього запису до електронної черги

Шановний відвідувачу, просимо врахувати, що запис у черзі є індивідуальним та надає можливість отримання тільки певної послуги для однієї особи. Якщо Ви бажаєте отримати декілька послуг, необхідно оформити запис для кожної з них (включаючи отримання послуг для дітей)!

Звертаємо увагу, що запис до електронної черги є індивідуальним, передача запису третім особам не допускається! У разі виявлення невідповідності даних, внесених під час реєстрації в електронній черзі, даним особи, що звернулася за послугою, адміністратор скасовує реєстрацію у черзі!

Після здійснення реєстрації, роздрукуйте чек, запишіть або запам'ятайте інформацію про запис (номер в електронній черзі, дату, час прийому та назву послуги) та за бажанням надайте його адміністратору під час обслуговування.

Візьміть з собою паспорт, доручення (у разі представлення інтересів іншої особи) та необхідні документи для відповідної послуги ( у тому числі квитанцію про сплату адміністративного збору, якщо послуга платна).

Рекомендуємо Вам завчасно прийти в Центр та слідкувати за викликом на моніторах електронної черги.