22 серпня в рамках святкування Дня міста відбулася Міжнародна конференція «Вишеградська четвірка та Україна: об'єднуємо зусилля для розвитку міст».

У заході взяли участь представники міст-побратимів і партнерів нашого міста з країн Вишеградської четвірки - Дебрецена (Угорщина), Катовіце і Любліна (Польща), Банської Бистриці (Словаччина) і Брно (Чехія), а також представники міської влади, Молодіжної ради при Харківському міському голові та ректори харківських вишів. Конференція відбулася за підтримки посольств і консульств країн-учасниць.

В рамках конференції відбулося пленарне засідання та круглі столи на теми: «Інституційне партнерство: Місто-Університет-Бізнес як ключовий інструмент розвитку міст», «Створення міської інфраструктури як інструменту залучення в міста молодих висококваліфікованих кадрів», а також «Роль місцевої молоді у розбудові громадянського суспільства».

Було підкреслено, що конференція за участю країн Вишеградської четвірки проводиться в Україні вперше і проходить вона на міському рівні, що важливо як для соціально-економічного розвитку Харкова, так і просування України в європейському напрямку.

Заступником директора Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради Іриною Юрьєвою було презентовано роботу Центрів надання адміністративних послуг та Прозорих офісів  м. Харкова.