Внесення змін до повідомлення про початок виконання будівельних робіт

Строк надання послуги:

5 робочих дній

3 робочих дні - внаслідок виявлення замовником технічної помилки 

Суб’єкт надання адміністративної послуги:

Державна інспекція архітектури та містобудування України ,Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту з інспекційної роботи Харківської міської ради

Категорія заявників

Особи, які здійснюють будівельні роботи в межах України

Центри надання адміністративних послуг, у яких можливо отримати послугу

 • Центр надання адміністративних послуг м. Харкова (м. Харків, Гімназійна наб, 26)
 • ЦНАП Новобаварського району (м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 11)
 • ЦНАП Холодногірського району (м. Харків, вул. Благовіщенська, 34)
 • ЦНАП Шевченківського району (м. Харків, пр. Науки, 17а)
 • ЦНАП Київського району (м. Харків, вул. Чернишевська, 55)
 • ЦНАП Основ'янського району (м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 11)
 • ЦНАП Індустріального району (м. Харків, пр. Архітектора Альошина, 11)
 • ЦНАП Немишлянського району (м. Харків, пр. Петра Григоренка, 17)
 • Регіональний центр послуг (м. Харків, пр.Тракторобудівників, 144)
 • ЦНАП у сфері нерухомості (м. Харків, площа Павлівська,4)
 • ЦНАП Салтівського району (м. Харків, вул. Юр'ївська, 13)
 • ЦНАП Слобідського району (м. Харків, вул. Георгія Тарасенка, 42)

Документи, які подаються

 • Повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт за формою встановленого зразка:
 • - щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта за формою встановленого зразка

  Завантажити (43 KB)

 • - щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), у якому враховані зміни за формою встановленого зразка

  Завантажити (62 KB)

 • Додаток земля

  Завантажити (14 KB)

 • Додаток замовник

  Завантажити (17 KB)

Платність надання адміністративної послуги

 Безоплатно

Спосіб отримання послуги

Особисто замовником (його уповноваженою особою) або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення на поштову адресу ЦНАП м. Харкова- 61010, м. Харків, Гімназійна набережна, 26

Через Онлайн-сервіс державних послуг Портал «Дія» 

У разі зміни генерального підрядника чи підрядника (якщо підготовчі або будівельні роботи здійснюються без залучення субпідрядників) замовник (його уповноважена особа) повідомляє органу державного архітектурнобудівельного контролю про такі зміни через електронний кабінет шляхом подання відповідного повідомлення засобами програмного забезпечення Порталу Дія.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення інформації, зазначеної в повідомленні, до  Реєстру будівельної діяльності

Після подання повідомлення в електронній формі через Портал Дія його статус можна перевірити в електронному кабінеті громадянина. Повідомлення про вдалу реєстрацію чи повернення документа на доопрацювання також з’явиться в електронному кабінеті. Щойно повідомлення буде зареєстровано, запис про це з’явиться в Реєстрі будівельної діяльності. Перевірити реєстрацію повідомлення можна за допомогою Порталу єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Додаткова iнформацiя

Підстава для одержання послуги:

1. У разі якщо право на будівництво об’єкта передано іншому замовнику або змінено осіб, відповідальних за проведення авторського і технічного нагляду, або змінено інші відомості про початок виконання будівельних робіт, які містяться в Реєстрі будівельної діяльності, зокрема, у разі зміни/присвоєння адреси об’єкта будівництва під час реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна.

2. У разі коригування проектної документації на виконання будівельних робіт в установленому законодавством порядку.

3. У разі зміни генерального підрядника чи підрядника (якщо підготовчі або будівельні роботи здійснюються без залучення субпідрядників).

4. У разі виявлення замовником технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки) у поданому повідомленні про початок виконання будівельних робіт або отримання повідомлення про виявлення недостовірних даних органом державного архітектурно-будівельного контролю, наведених у надісланому повідомленні про початок виконання будівельних робіт, які не є підставою вважати об’єкт самочинним будівництвом відповідно до статті 39' 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

 

У разі якщо коригування проектної документації може вплинути на визначення адреси об’єкта нового будівництва (зміна місця розташування об’єкта, головного входу тощо), у повідомленні зазначається про необхідність коригування (зміни, присвоєння, анулювання) адреси. У день внесення відповідної інформації до Реєстру будівельної діяльності, програмні засоби електронної системи забезпечують автоматичне направлення до органу з присвоєння адреси повідомлення про необхідність зміни, присвоєння або анулювання адреси об’єкту нового будівництва.

У випадках, встановлених у Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, 4 затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 р. № 681, у разі подання повідомлення через електронний кабінет внесення до Реєстру будівельної діяльності інформації, зазначеної у повідомленні, здійснюються в режимі реального часу автоматично програмними засобами Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Інформаційні картки